Produkt dnia
Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Twoje dane będą przetwarzane zgodnie z naszą polityką prywatności

Reklamacje i zwroty

Zwrot bez podania przyczyny

Każdy zakupiony u nas produkt mogą Państwo zwrócić w ciągu 14 dni od daty odebrania przesyłki. Wystarczy, że złożą Państwo w tym terminie stosowne oświadczenie na piśmie - napisane samodzielnie lub korzystając z WZORU OŚWIADCZENIA. Można przysłać je nam mailem na adres: sklep@koldrypotralen.pl lub pocztą (ważna jest data stępla pocztowego).

Następnie, w ciągu 14 dni od złożenia oświadczenia prosimy o odesłanie do nas zwracanego produktu na adres:

Potralen,
ul. Pileckiego 5
58-260 Bielawa

W ciągu 14 dni od daty wysłania oświadczenia zwrócimy Państwu całą wpłaconą kwotę. Koszt przesyłki zwrotnej pokrywają Państwo we własnym zakresie.

Prosimy pamiętać, że zwrotowi podlegają również wszelkie dołączone do zamówienia gratisy.

Podstawa prawna: Ustawa o prawach konsumenta z dnia 30 maja 2014r. 

 

Reklamacje

W razie zaobserwowania wad lub niezgodności zakupionego produktu z umową prosimy o przesłanie informacji zawierającej datę oraz opis i okoliczności. Mogą Państwo wysłać nam ją mailem: sklep@koldrypotralen.pl lub pocztą.

Adres do obsługi reklamacji:

Potralen,
ul. Pileckiego 5
58-260 Bielawa.

Reklamacja zostanie rozpatrzona w ciągu maksymalnie 14 dni od daty otrzymania przesyłki. Jeśli zostanie uznana naprawimy lub wymienimy zakupiony produkt na nowy, a gdyby nie było to możliwe - obniżymy jego cenę lub zwrócimy Państwu należną kwotę.

Reklamacji podlegają wady powstałe z winy producenta.

 

Każdy Klient może skorzystać z pozasądowych sposobów rozpatrywania reklamacji i dochodzenia roszczeń. W tym zakresie możliwe jest skorzystanie przez Klienta z mediacji. Listy stałych mediatorów oraz istniejących ośrodkach mediacyjnych przekazywane są i udostępniane przez Prezesów właściwych Sądów Okręgowych.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl