Kołdry

W tej kategorii są 78 produkty.

Nasz sklep internetowy w swoim asortymencie posiada kołdry silikonowe, z lumenem hollow, granulatem oraz wypełnieniem wełnianym. Oferujemy produkty w różnych rozmiarach, dzięki czemu z łatwością można dobrać takie, które będą dostosowane do wymiarów łóżka. Jeśli chcesz zapewnić sobie zdrowy sen, po którym obudzisz się wyspany, nasze kołdry silikonowe lub wełniane z granulatem będą stanowić bardzo dobre rozwiązanie.

W ofercie posiadamy nowoczesne produkty antyalergiczne, które nie uczulają, a w efekcie zapewniają spokojny sen wszystkim osobom z alergiami. Dzięki temu, że są ciepłe, a jednocześnie przewiewne, bardzo dobrze sprawdzają się przez cały rok. Ponadto są bardzo lekkie, delikatne i komfortowe.

Miłośnicy naturalnych tkanin z pewnością zwrócą uwagę na modele wełniane. W asortymencie naszego sklepu internetowego posiadamy również modele hotelowe, które charakteryzują się wysoką trwałością i świetnie się prezentują nawet po wielu praniach. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą.